Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною! (Рим.12:9,10)

Роль асоціації

Друк
Автор Ярош Наталія   
П'ятниця, 20 Листопад 2009, 21:47

Більшість біографій людей, які чогось досягли в житті, зазвичай розпочинають з інформації про місце народження та про своїх батьків. У цьому немає нічого дивного,бо саме місцевість і найближчі люди формують інтереси та характер кожного з нас. Людина яка зростає без батьків, дуже часто виявляється непідготовленою до життя з його труднощами.

Лише у сім’ї можна виховати повноцінну дитину, тож держава мусить усіляко допомагати людям,які бажають виховувати дітей, волею долі позбавлених материнського тепла. Але нині допомоги потребують не лише діти,а й самі прийомні батьки. Основними перепонами, які перешкоджають розвитку Дитячих будинків сімейного типу, є недосконале законодавство, що обмежує передачу дітей із державних закладів до родини, невирішені житлові та фінансові проблеми, недостатня кваліфікація соціальних працівників.

На думку батьків, процес із створенням прийомних сімей слід прискорити, дитячі будинки ліквідувати,а дітей передати в родини, які бажають їх виховувати.

Потрібно допомогти людям, які зіштовхуються з різними проблемами під час виховання прийомних дітей, напрацювати зміни до чинного законодавства в цій галузі покликана нова громадська організація ВГО "Асоціація-Моя родина".

Це важка соціальна тема. Це вирішення не тільки демографічної проблеми. Це ВИРІШЕННЯ ВЕЛИКОГО СОЦІАЛЬНОГО РОЗКОЛУ.

На Україні така асоціація перша!

Роль асоціації полягає у наступних функціях:


  • По-перше, згуртувати всі сім'ї.
  • По-друге, допомогти в отриманні фінансового ресурсу.
  • Ця асоціація має об'єднати зусилля і допомогти принаймі тим людям, які прийняли рішення взяти дітей, на першому етапі.
  • По третє-вироблення спільної політики: прийомні батьки не повинні боротися з міністерством. Вони повинні спільно працювати, справедливо ділити бюджетний ресурс, справедливо вносити законопроекти і приймати спільні рішення. Тому що асоціація - це незалежний орган, який спільно з міністерством має виробляти політику.
  • І четверте - для цих людей дуже важливий діалог. Це суспільно–політичний майданчик для того,щоб вирішувати одну з найбільших криз - ДІТИ БЕЗ МАЙБУТНЬОГО.


Базуватися організація має на трьох ключових принципах - сім’я, освіта та релігія.

Без грошей існувати така організація неможе, а держава грошей не має, - потрібно залучати бізнесменів.

Останнє оновлення на Субота, 22 Травень 2010, 13:24
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд