Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Створено відео канал асоціації на YOUTUBE.COM

Тепер, якщо ви маєте відео-роліки зняті у будинках сімейного типу їх можна викладати на сайті http://www.youtube.com і підключати до нашого відео-каналу, який можна подивитися за адресою: http://www.youtube.com/gomoyarodyna

 

Детальніше...

Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго! Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною! (Рим.12:9,10)

Майно та кошти Організації

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 20:56

5. Майно та кошти Організації

5.1. Діяльність Організації здійснюється за рахунок членських внесків, благодійних добровільних пожертв та внесків громадян, юридичних осіб, коштів та майна, що надані Організації, як безповоротна фінансова або технічна допомога.
5.2. Членські внески можуть бути періодичними та цільовими.
5.3. Розмір та термін сплати періодичних членські внесків визначаються Правлінням. Цільові внески сплачуються членами Організації у разі, коли Загальними зборами затверджена цільова програма, спрямована на досягнення окремих статутних завдань. Цільові внески не є обов'язковими.
5.4. Внесені  періодичні членські внески поверненню не підлягають.
5.5. Організація може мати у своїй власності обладнання, устаткування, транспортні засоби, майно, в тому числі культурно-освітнього та навчального призначення, грошові кошти (в тому числі в іноземній валюті), акції та інші цінні папери, майнові права, приміщення, споруди, інше майно, необхідне для забезпечення статутної діяльності, передбаченої цим Статутом та законодавством України.
5.6. Майно та кошти Організації використовуються виключно для виконання статутних завдань, передбачених цим Статутом.
5.7. З метою виконання статутних цілей та завдань Організація має право здійснювати необхідну фінансову та господарську діяльність шляхом створення в установленому законом порядку підприємств, установ або організацій із статусом юридичної особи, займатися видавничою діяльністю в порядку, встановленому законодавством.
5.8. При здійсненні своєї господарської та фінансової діяльності Організація  та створені нею юридичні особи зобов'язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватись в органах державної податкової інспекції та вносити до бюджету платежі у порядку і розмірах, передбачених законодавством.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 Грудень 2009, 21:40
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд