Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Установчі документи (фото-копії)

У розділі "Про Асоціацію", категорія "Установчі документи" викладено установчі документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію Асоціації. 2. Довідка з ДПІ про неприбутковість Асоціації. Подивитися можна тут

Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Майно та кошти Організації

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 20:56

5. Майно та кошти Організації

5.1. Діяльність Організації здійснюється за рахунок членських внесків, благодійних добровільних пожертв та внесків громадян, юридичних осіб, коштів та майна, що надані Організації, як безповоротна фінансова або технічна допомога.
5.2. Членські внески можуть бути періодичними та цільовими.
5.3. Розмір та термін сплати періодичних членські внесків визначаються Правлінням. Цільові внески сплачуються членами Організації у разі, коли Загальними зборами затверджена цільова програма, спрямована на досягнення окремих статутних завдань. Цільові внески не є обов'язковими.
5.4. Внесені  періодичні членські внески поверненню не підлягають.
5.5. Організація може мати у своїй власності обладнання, устаткування, транспортні засоби, майно, в тому числі культурно-освітнього та навчального призначення, грошові кошти (в тому числі в іноземній валюті), акції та інші цінні папери, майнові права, приміщення, споруди, інше майно, необхідне для забезпечення статутної діяльності, передбаченої цим Статутом та законодавством України.
5.6. Майно та кошти Організації використовуються виключно для виконання статутних завдань, передбачених цим Статутом.
5.7. З метою виконання статутних цілей та завдань Організація має право здійснювати необхідну фінансову та господарську діяльність шляхом створення в установленому законом порядку підприємств, установ або організацій із статусом юридичної особи, займатися видавничою діяльністю в порядку, встановленому законодавством.
5.8. При здійсненні своєї господарської та фінансової діяльності Організація  та створені нею юридичні особи зобов'язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватись в органах державної податкової інспекції та вносити до бюджету платежі у порядку і розмірах, передбачених законодавством.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 Грудень 2009, 21:40
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд