Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Місцеві осередки

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 21:48

12. Місцеві осередки

12.1.  Організація може мати місцеві осередки у областях України, містах Києві та Севастополі, а також у Автономній республіці Крим.
12.2. Місцеві осередки створюються за рішенням Правління.
12.3. У своїй діяльності місцеві осередки керуються цим Статутом та власними Положеннями, що приймаються їх вищими керівними органами та затверджуються Правлінням.
12.6. Для набуття місцевими осередками статусу юридичної особи вони повинні зареєструватися в порядку, установленому законодавством України. Осередки, що не є юридичними особами легалізують свою діяльність шляхом повідомлення про заснування.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд