Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закона. (Рим.13:8)

Місцеві осередки

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 21:48

12. Місцеві осередки

12.1.  Організація може мати місцеві осередки у областях України, містах Києві та Севастополі, а також у Автономній республіці Крим.
12.2. Місцеві осередки створюються за рішенням Правління.
12.3. У своїй діяльності місцеві осередки керуються цим Статутом та власними Положеннями, що приймаються їх вищими керівними органами та затверджуються Правлінням.
12.6. Для набуття місцевими осередками статусу юридичної особи вони повинні зареєструватися в порядку, установленому законодавством України. Осередки, що не є юридичними особами легалізують свою діяльність шляхом повідомлення про заснування.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд