Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Бондаренко

Друк
Дитячі будинки сімейного типу - Херсонська
Автор
Бондаренко Ганна Миколаївна
  

Кількість вихованців: 5-ро дітей віком від 4 до 14 років: 3 дівчат, 2 хлопців.
Контактна особа: Бондаренко Ганна Миколаївна

           15 липня 2008 року мною  і моїм повнолітнім сином було прийнято рішення взяти на опікунство дівчинку.  Через деякий час ми вирішили піклуватися ще про одне життя, і ми взяли дівчинку. Піклуючись про чужі дитячі життя, ми відчули радість. І взяли ще троїх діточок.       ДБСТ створений 30 вересня 2011 року.

            Батьки-вихователі: Ганна Миколаївна -1971 р.н., та повнолітній син Максим Анатолійович - 1990 р.н..

             Наші вихованці 5-ро дітей: Галинка - 1999 р.н., Анастасійка -1998 р.н., Сашко - 2002 р.н., Анастасійка - 2004 р.н., Ілля -2008 р.н.. Всі діти добре вчаться, люблять читати і займаються спортом.  Разом з батьками діти допомогають по господарству. Всі щасливі та життєрадісні.

            Я та мій повнолітній син дуже раді, що обрали цей шлях. Зараз ми працюємо над тим, щоб взяти ще дітлахів, щоб довкомплектувати ДБСТ на базі Бондаренко Ганни Миколаївни.

           Мій син також хоче створити прийомну сім"ю на базі Бондаренко Максим Анатолійович. Але для цьго потрібна житлова площа. Всіх небайдужих просимо про допомогу в купівлі житла. Про всі витрати ми готові дати звіт.

           Закликаємо Вас беріть собі дітлахів, та виховуйте. Спочатку Вам здасться, що це тяжка праця, в якійсь мірі ви праві, але потім та радість, яку ви отримаєте перекриє всі негаразди та сумніви. Це благе діло. Будьте щасливі, та робіть навколо себе щасливими.


ПОТРЕБИ ДБСТ:

  • кошти на розширення житлової площі
  • кошти на автономне опалення
  • кошти на добудування дитячих кімнат
  • кошти для заміни даху
  • мікроавтобусОстаннє оновлення на Вівторок, 21 Серпень 2012, 22:19
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд