Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Установчі документи (фото-копії)

У розділі "Про Асоціацію", категорія "Установчі документи" викладено установчі документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію Асоціації. 2. Довідка з ДПІ про неприбутковість Асоціації. Подивитися можна тут

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Єдуш

Друк
Дитячі будинки сімейного типу - Харківська
Автор
Едуш Владимир Александрович
  

Кількість вихованців, їх вік і стать: 9 дітей віком від 2.5 - 15 років, 4 дівчат та 5 хлопців.

ДБСТ був створений у 2010 році. Батьки-вихователі: Єдуш Володимир Олександрович та Єдуш Оксана Сергіївна.

Думки про створення притулку для дітей, або дитячого будинку прийшли ще з глибини мого дитинства. Буквально з тих днів, як я став розуміти і пам'ятати, що зі мною відбувається. Коли моя п'яна і обкуреная мати тягала мене ночами  по дискотеках а потім не маючи сил дійти додому, блюючи засинала у під'їзді, а я стояв біля неї і плакав. Я, думаю через це батько кинув її мені тоді були близько двох років. І зараз коли я бачу діток обірваних,  брудних і голодних на наших вулицях, я немогу залишатися байдужим.


У 1991 році я зустрів прекрасну дівчину і в 1995 ми одружилися в м. Іловайське Донецької обл. Оксані лікарі не дозволяли народжувати із-за хворих нирок, але в  1996-1997 роках ми народили двох прекрасних дівчаток Ангелінку і Марійку, ми їх дуже любимо,  я хотів сина, але із-за хвороби дружини побоялися ресковать народжувати і тоді зародилася думка усиновити дитя.

У сімейне життя ми увійшли важко, роботу знайти було тяжко -  скрізь йшло скорочення, і закриття підприємств. Так ми дожили до1998 р. і переїхали в м. Родзинки у пошуках роботи. У 2004-2007р., я вже працював керівником підрозділу добродійного фонду, робота фонду полягала у видачі фінансовій допомоги приватним підприємцям на розвиток бізнесу.

У 2007 р. ми знайшли кинуту, в пологовому будинку дитину, в тяжкому стані. Дитину забрали до Харкова в реанімацію. Лікарі говорили що він безнадійний. Аж через 6 місяців дитя привезли з Харкова назад з тими ж словами - безнадійний. Три місяці ми шукали матір, аби позбавити материнських прав. Її знайшли бомжуючу на міському звалищі, виявилось, що це молода жінка 1975 р., брудна, обідрана і п'яна - стояла перед нами. Відбувся суд і ми забрали дитину, лише відразу не усиновили, а створили прийомну сім'ю за порадоб дитячої служби. Коли дитині виконалось три роки ми її всеодно усиновили, як і  хотіли.

У 2010 році вирішили узяти з будинку інтернату ще одного хлопчика років три чотири. Коли ми прийшли знайомитися з ним, то до дружини підбігла дівчинка років три, схопила дружину за руку і закричала: "МАМА!". Це було як ножем по седцу. Ми вирішили взнати і за неї. Виявилось, що їх там троє рідних - Ярик 4.5 років, Хрестина 3 роки і Оля 1.5 роки. Виявилось, що мама випускник з цього дитбудинку. І вона сюди привела своїх дітей, відмовившись від них. Ми вирішили забрати всіх: Ваню, Ярика, Христину, і Олю. Ось так ми і створили наш "Дитячий Будинок Сімейного Типу".

У 2011 році до нас прийшли ще дві сироти Єгор і Арсеній. У них мама вела розпусний  спосіб життя і померла від туберкульозу, у них є ще два старші брати, Захар у в'язниці і  Євгеній, якому дали умовно.

Зараз дітки живуть з нами. Ми раді бачити на їх лицях посмішки, і чути дзвінкий сміх, але їх минуле  прожите життя, залишило свій відбиток не лише в їх пам'яті але і на їх здоров'ї. Всі дітки анурезники, у всіх затримка розвития мови в тяжолой формі, і ще букет всяких попутних захворювань.

На даний час у родині виховуються 9 дітей:  Ольга 2009р.н.,  Христина 2007р.н.,  Ярослав 2005р.н.,  Єгор 2001р.н.,  Арсеній 2006р.н., Іван 2006р.н., Даниїл 2007р.н., Марія 1997р.н., Ангеліна 1996р.н.

ПОТРЕБИ
Разові:

   • пральна машина на 15кг
   • холодильник
   • кошти на капітальний ремонт будинку
   • кошти на лікування хворої дитини
   • мікроавтобус


   Постійні:

   • постільна білизна
   • сезонне взуття та одяг
   • іграшки
   • канцелярські товари
   • посуд: каструлі, тарілки.
   • меблі: стільці, крісла

     

      Останнє оновлення на Четвер, 22 Серпень 2013, 12:49
       

      Хто нас відвідує!

      Детальний перегляд