Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".
Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46)

Дитячий будинок сімейного типу - Родини Ребро

Друк
Дитячі будинки сімейного типу - Львівська
Автор
Ребро Наталія
  

Кількість вихованців: 9 дітей, віком 5 - 13 років
Контактна особа: Ребро Наталія Олександрівна, Ребро Михайло Віталійович

Ребро Наталія Олександрівна 1976 р. н. Ребро Михайло Віталійович 1969 р.н.

У нас в родині виховується Оля – 12 років (домашня назва Чуча) - 6 клас, ходить на спортивні (бальні) танці.

Саша – 10 років вчиться у 5 класі гімназії та 1 класі школи мистецтв-майбутнійo художник або хакер (він ще не вирішив).

Семен (Сёма)- 9 років -2 клас, потрапив до нас з інтернату для глухих дітей (хоча таким не є). Наш Сёма ходить на гурток «Умілі руки».

Богдан – 8 років-це наш господар. Він завжди щось майструє, клеїть, ліпить. Також ходить на гурток «Умілі руки». Та навчається у 3 класі.

Настя – 7 років, 2 клас. Виховує в школі Семена. Ходить на народні танці, наступного року буде поступати до школи мистецтв на цимбали та хореографічне відділення.

Мар’ян – 6 років. Вчиться у 1 класі.

Сергій– наступного року піду до школи теж. А поки що ходить до садочку.

Молодшу ми кличемо – Лёля. Лёля народилася в родині де мама не була розписана з батьком. Батько помер, а маму позбавили батьківських прав. Бабця по лінії батька через суд поновила родинні стосунки і тепер бере Олю під опіку. Я знала, що Олю забере бабця, але дитині хоч і тимчасово-світив інтернат.

Микола, Богдан, Мар’ян та Сергій – рідні брати.

Історія створення ДБСТ така:

7 років тому підібрали на вулиці (в грудні!) 3-х місячну дитину. Протягом 4-х років стукали по кабінетах щоб оформити опіку. У 2006р. – у нас нарешті вийшло, весь цей час наша! Настя жила з нами.


ДБСТ створено у грудні 2008 року.

Ми дуже любимо подорожувати. Часто їздимо в гори, або хоча б ідемо пішки на ріку, бо живемо на березі Дністра. У вересні, у повному складі!, зійшли на Говерлу. Чим дуже пишаємось!

Якось даємо собі раду, і про дрібні потреби я, навіть згадувати не буду. Єдине чого без сторонньої допомоги не придбаємо – це машина. Ми щодня їздимо до школи і в садочок на Авео 7 км. В селі теж є школа, але немає музичної школи, гуртків. Тому і мучимось).

Ми спілкуємось з іншими такими як ми родинами : Ярош, Зулкарнєєві, Неволько, прийомні сім`ї.Останнє оновлення на Середа, 19 Жовтень 2011, 14:19
 

Хто нас відвідує!