Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його! (Пс.146:11)

Ресторан ”ДеМанджаро” у Львові

Мережа ресторанів ДеМанджаро завжди не тільки радо вітає своїх гостей, а й залюбки бере участь у благодійних акціях соціального спрямування. Веб-сторінка з фото-репортажем за участю ресторану на сайті "ДеМанджарик".  Більше фото про заходи з рестораном "ДеМанджаро" у фото-галереї.У Вашому розпорядженні окремий зал, оснащений кондиціонером, ізольованим опаленням та диско- музичним обладнанням. Дизайн та оформлення приміщення «ДеМанджарик» дозволить Вам та Вашим гостям відчути атмосферу свята.

Святкові свічки з ілюмінаціями приємно здивують Ваших іменинників та гостей Після святкового столу на дітей чекає весела ДеМанджарівська забава.

Сценарії проведення свят неповторні. В залежності від віку дітей, їхніх смаків та побажань Вам підберуть саме той вид забави, який ніколи не забудеться.

Для дітей віком 3-5років чекає забава «Казка на килимку». Усі діти залучаються до гри в «ляльковий театр», де кожний з них вчиться керувати лялькою-рукавичкою, виконує свою роль, стаючи на мить артистом лялькового театру.

м. Львів, вул. Дорошенка, 19, Тел. (032) 235-80-52
м. Львів, вул. Галицька, 10, Тел. (032) 275-70-29
м. Львів, Просп. Червоної Калини, 36 (ТЦ «Шувар, 2 поверх) Тел. (032) 244-94-06

Ми щиро завдячуємо керівництву ресторану за постійну підтримку та організацію чудових свят для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд