Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Установчі документи (фото-копії)

У розділі "Про Асоціацію", категорія "Установчі документи" викладено установчі документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію Асоціації. 2. Довідка з ДПІ про неприбутковість Асоціації. Подивитися можна тут

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Микола Азаров: Уряд забезпечить безпечний та змістовний відпочинок дітей під час літніх канікул.

Друк
Новини - Останні
Автор Administrator   
Четвер, 03 Червень 2010, 13:10

2 червня 2010

Уряд для забезпечення проведення відпочинку і оздоровлення дітей в 2010 році виділяє близько 1,6 млрд. грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 2 червня 2010 року.

Микола Азаров відзначив, що Уряд взяв зобов’язання влітку оздоровити 50% дітей шкільного віку (майже 2,5 млн.), 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та 70% дітей з малозабезпечених сімей.

За словами Глави Уряду, з метою належної організації оздоровлення і відпочинку створено Міжвідомчий оперативний штаб з координації роботи на чолі з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту. Микола Азаров додав, що персональну відповідальність за оздоровчу кампанію та відпочинок дітей несуть Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко та Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Крім того, Прем’єр-міністр підкреслив, що за час літніх канікул необхідно провести ремонт, переобладнання, модернізацію шкіл, інших дитячих закладів. За словами Глави Уряду, особливу увагу треба приділити інтернатам та дитячим будинкам.

«Днями я був у відносно благополучному Київському дитячому будинку «Малятко», але і там є що покращити. А в регіонах тим більше. Діти, позбавлені батьківської турботи, - особлива відповідальність держави. Вони мають право бути щасливими і успішними. Наш обов’язок - дати їм таку можливість, тому нехай, коли вони повернуться в інтернати і дитячі будинки після відпочинку, в кожному їх чекає якійсь гарний сюрприз», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр додав, що це завдання для всіх членів Уряду і глав місцевих адміністрацій, а в першу чергу – Віце-прем’єр-міністрів Володимира Семиноженка, Віктора Тихонова, Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністра освіти та науки, Міністра праці та соціальної політики.

За інформацією Департаменту інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ

Останнє оновлення на Понеділок, 09 Серпень 2010, 01:09
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд