Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (Iван.3:16)

У 2009 р. у прийомні сім’ї та дитбудинки сімейного типу було влаштовано 1895 дітей – Мінсім’ї

Друк
Новини - Останні
Автор Administrator   
Субота, 06 Березень 2010, 21:06

Протягом 2009 року в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу було влаштовано 1895 дітей. Таким чином, станом на 1 січня 2010 року в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу виховується 8119 дітей, що в шість раз більше порівняно з 2005 роком (1313 дітей).

Такі попередні дані надано Державним департаментом з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту за підсумками минулого року, повідомили ІМК у прес-службі Мінсім'ї.

 


"Це в 14-15 разів перевищує кількість дітей, яких влаштовували протягом року в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу в 2004-2005 роках - перед початком реформування системи захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, коли в такі форми сімейного виховання влаштовували 120-130 дітей на рік. Загальна кількість дітей, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, перевищує кількість дітей, які сьогодні виховуються в школах-інтернатах чи дитячих будинках", - зазначив міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, коментуючи попередні підсумки року.

Окрім того, продовжується зростання кількості влаштованих у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу сімейних груп - осиротілих братів та сестер. Так, 89% дитячих будинків сімейного типу і 33% прийомних сімей об'єднали та виховують родинні групи дітей.

Аналіз також свідчить, що з року в рік у таких формах сімейного виховання дедалі більше опиняються діти з вадами здоров'я. Так, на кінець 2009 року із загальної кількості дітей, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, 2526 дітей (31%) мають низку хронічних захворювань. При цьому щороку збільшується кількість дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. Так, на кінець 2007 року їх було 80, 2008 року - 151 дитина, 2009 року - 209 дітей.

 

Джерело: ІМК
Останнє оновлення на Четвер, 20 Лютий 2014, 23:05
 

Хто нас відвідує!