Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів! |
| Шановні родини, відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД до 5 чи 7 рівнів. |
| Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?(Матв.5:43-46) |
У 2009 р. у прийомні сім’ї та дитбудинки сімейного типу було влаштовано 1895 дітей – Мінсім’ї |
|
| Новини - Останні | |
| Автор Administrator | |
| Субота, 06 Березень 2010, 20:06 | |
|
Протягом 2009 року в прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу було влаштовано 1895 дітей. Таким чином, станом на 1 січня 2010 року в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу виховується 8119 дітей, що в шість раз більше порівняно з 2005 роком (1313 дітей). Такі попередні дані надано Державним департаментом з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту за підсумками минулого року, повідомили ІМК у прес-службі Мінсім'ї.
Окрім того, продовжується зростання кількості влаштованих у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу сімейних груп - осиротілих братів та сестер. Так, 89% дитячих будинків сімейного типу і 33% прийомних сімей об'єднали та виховують родинні групи дітей. Аналіз також свідчить, що з року в рік у таких формах сімейного виховання дедалі більше опиняються діти з вадами здоров'я. Так, на кінець 2009 року із загальної кількості дітей, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, 2526 дітей (31%) мають низку хронічних захворювань. При цьому щороку збільшується кількість дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. Так, на кінець 2007 року їх було 80, 2008 року - 151 дитина, 2009 року - 209 дітей.
Джерело: ІМК
|
|
| Останнє оновлення на Четвер, 20 Лютий 2014, 22:05 |