Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)
Лист
Розміщено 17.05.2011 22:56:06
АПД на порталі Асоціація - М

Шановний(на) [NAME]

Просимо Вас терміново поновити Ваші реєстраційні дані (Персональні дані) та вказати актуальні потреби і відсутні дані анкети та провести атестацію персональних даних (АПД) до 5 чи 7 рівня до 25 травня 2011.

Публікація всіх потреб зареєстрованих та не зареєстрованих користувачів (ДБСТ/ПС), які не проведуть АПД до 5 чи вище рівня до 25.05.11р. буде знята з персональної сторінки, з міркувань їх актуальності та відповідності для попередження зловживань!!!


Для поновлення анкети та проведення АПД, треба попередньо сканувати
сторінки вашого паспорту та рішення про створення ДБСТ/ПС, і потім
увійти на сайт зі своїм логіном та паролем, та в меню користувача перейти до -> "Ваші дані (поновіть)".

Там для проведення АПД, треба підкріпити документи у відповідні форми. Після заповнення решта відсутніх даних анкети, натиснути у низу клавішу для збереження даних, та дочекатися поки не відкриється повідомлення про поновлення даних.

P.S. Прошу скани документів робити кольоровими, але не великих розмірів (до 500кб і файли назвати латинецею, без пропусків. Приклад: passp1stor.jpg, passport2stor.jpg, passport3stor.jpg, rishennia.jpg )

Часті питання і відповіді по АПД дивіться тут:
http://www.moya-rodyna.org.ua/certification.html


З повагою,
адміністрація,
ВГО "Асоціація - Моя родина".

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд