Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Як ви розважаєтеся з дітьми? Ділимося цікавими іграми!

Як ви розважаєтеся з дітьми? Ділимося цікавими іграми! 13 років 7 місяців тому #76

  • Grigoriy Sikorsky
  • Grigoriy Sikorsky аватар
  • АВТОНОМНО
  • Администратор
  • Дописи: 98
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 3
Тут я хочу, щоб ті родини, які бавляться ділилися своїми досвідом.

В свою чергу хочу поділитися досвідом, про одну мою улюблену гру в яку я бавлюсь з дітьми ДБСТ Ярош Наталії, коли їх відвідую:

1.Ігра "Газета".
Для гри потрібна скручена в трубочку газета. Далі всі сідаємо в коло на стільчиках і хтось один ведучий пояснюю правила всім.

Правила гри: кожен учасник гри, має придумати собі ім'я тваринки. (Приклад: я миша, Іра - зайчик, Іван - зебра і т.д.) Коли всі почули, як хто називається, тоді ведучий (починає з себе так легше організувати гру) стає в коло і просить на свій вибір у любого, назвати ім'я тварини.

Завдання: коли ведучий почув назву проголошеної тварини, він має вдарити газетою (не сильно, доторкнутись по колінах) того, хто має це ім'я. А він у свою чергу має встигнути до того, поки його не вдарили перевести на іншого - називаючи швидше ім'я іншої тварини. Якщо, його вдарили, до того, як він встиг назвати іншого, то він встає в коло, а ведучий сідає на його місце, і називає ім'я тварини іншого учасника гри. Якщо, в процесі гри, хтось називає не існуюче ім'я тварини тоді він сам стає в коло.

Ім'я треба називати швидко і уважно слухати інших, інакше можна не почути коли тебе назвуть і, тоді ви у колі!

Гра настільки захоплює, що діти дуже часто просять в неї гратися. Думаю, вам це сподобається з першого ж разу!

Чекаю на ваші відгуки, і запитання.
P.S. Де ви будете у вічності? Я, з Богом, бо: "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя...
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re: Как вы развлекаетесь с детьми? Делимся интересными играми! 12 років 7 місяців тому #210

  • eva.izum
  • eva.izum аватар
  • АВТОНОМНО
  • Юниор
  • Дописи: 9
  • Репутація: 0
Классная игра нам понравилась.
:) :) :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
Модератори: Grigoriy Sikorsky
Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
Працює на Форум