Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками. (Рим.5:8)

Умови та порядок прийому в члени асоціації

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 20:33

3. Умови та порядок прийому в члени Організації та вибуття з неї

Членами Організації можуть бути особи, що досягли 18-річного віку, зокрема, працівники дитячих будинків сімейного типу, члени прийомних сімей та родин, які взяли під опіку чи усиновили дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, особи та організації, які займаються будь-якими формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки та інші особи, що сповідують загальнолюдські моральні та духовні цінності та які поділяють інтереси Організації і визнають цей Статут.

3.2. Особи, що бажають вступити до членів Організації, повинні подати на розгляд Правління Організації заяву про вступ до Організації.

3.3. Заява про прийняття до Організації розглядається Правлінням протягом місяця з дня подання усіх необхідних документів. Рішення Правління про прийом до членів Організації доводиться до відома заявника.

3.4. Вибуття членів Організації здійснюється шляхом добровільного виходу з Організації або виключення з неї.

3.5. Член Організації вправі вийти з неї, подавши до Правління відповідну письмову заяву.

3.6. Член Організації може бути виключений Правлінням з Організації у таких випадках:

3.6.1. Невиконання зобов’язань, які покладені на члена Організації Статутом;

3.6.2.Необґрунтоване ухилення від виконання рішень Загальних зборів, Правління Організації.

3.7. Організація встановлює інститут прихильників (доброчинників). Прихильниками (доброчинниками) Організації є вітчизняні та закордонні юридичні і фізичні особи, які здійснили значний внесок в утвердження інтересів дітей України, підтримують окремі проекти і програми Організації шляхом політичної і організаційної підтримки або внесення коштів на їх здійснення.

3.8. Прийом до складу прихильників (доброчинників) Організації і присвоєння відповідного звання проводиться за рішенням Правління на підставі відповідних подань Президента Організації.

3.9. Члени і прихильники (доброчинники) Організації одержують відповідні тимчасові і постійні посвідчення.

 

Останнє оновлення на Субота, 22 Травень 2010, 16:51
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд