Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Ненависть побуджує сварки, а любов покриває всі вини. (Пр.10:12)

Загальні положення

Друк
Автор Ярош Наталія   
Понеділок, 07 Грудень 2009, 21:51

1. Загальні положення

1.1.    Всеукраїнська громадська організація «Асоціація - Моя родина»  (надалі   Організація) є всеукраїнською громадською організацією, що утворена відповідно до Закону України “Про об’єднання громадян”.
1.2.    Організація діє відповідно до Конституції України, Закону України “Про об’єднання громадян”, інших законів та нормативно-правових актів України, а також міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та цього Статуту.
1.3.    Назва громадської організації:
Повна назва Організації українською мовою: Всеукраїнська громадська організація   «Асоціація - Моя родина»;
Скорочена назва Організації: ВГО «Асоціація - Моя родина»;
1.4.    Місцезнаходження Організації:  м. Львів, вул. Грінченка, 1, кв. 76.
1.5.    Організація є юридичною особою з моменту її державної реєстрації в установленому порядку, має всеукраїнський статус і здійснює свою діяльність на території України відповідно до законодавства України та цього Статуту.
1.6.    Організація є неприбутковою громадською організацією, має свою печатку, бланк, штампи, рахунки в банках, зразки яких затверджуються Правлінням Організації.
1.7.    Організація має символіку, яка затверджується Правлінням. Символіка  реєструється відповідно до законодавства України.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд