Допомога родині ДБСТ ВолківÑьким |
|
|
Автор ВолківÑька ЛариÑа ВаÑилівна
|
Вівторок, 13 Вересень 2016, 22:02 |
Добрий день! Я мати-вихователь ДитÑчого будинку Ñімейного типу ВолківÑких. Ð’Ñ–Ñім років виховую прийомних Ñімох дітей. Почали добудовувати житло, так Ñк діти підроÑли Ñ– Ñтало мало міÑÑ†Ñ Ð´Ð»Ñ Ð¿Ñ€Ð¾Ð¶Ð¸Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ, але в дім прийшла біда, 4 роки назад помер чоловік Ñ– вÑе будівництво припинилоÑÑŒ,а коштів що платить держава не виÑтачає. Ми надіємоÑÑ, що Ñ” небайдужі люди, Ñкі зможуть допомогти, не обов’Ñзково матеріально, а можливо будь-Ñкими будівельними матеріалами.
|
Останнє оновлення на Середа, 19 Жовтень 2016, 19:41 |