Ðовини -
ОÑтанні
|
ÐÐ°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ðнгеліни Ðеволько у звичайній загальнооÑвітній школі – це перший в Україні випадок Ð½Ð°Ð±ÑƒÑ‚Ñ‚Ñ Ñередньої оÑвіти тотально незрÑчою дитиною поза межами Ñпеціальної школи-інтернату Ð´Ð»Ñ Ñліпих. Ðа відміну від інших категорій школÑрів з оÑобливими оÑвітніми потребами, Ð½Ð°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ñліпої дитини вимагає додаткових технічних заÑобів та оÑобливих методик викладаннÑ. Саме цей доÑвід вперше запровадила Ñ– втілила організаціÑ, пройшовши відповідне Ð½Ð°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ñƒ Швеції, Канаді Ñ– викориÑтавши влаÑний доÑвід Ð½Ð°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¾Ñіб з глибокими вадами зору. Що Ñтало причиною ініціативи, Ñк виникла Ñ–Ð´ÐµÑ Ñ—Ñ— реалізації До автора ініціативи на початку 2010 Ñ€. звернулиÑÑ Ð±Ð°Ñ‚ÑŒÐºÐ¸ уÑиновленої незрÑчої дитини Ðнгеліни Ðеволько на предмет допомоги в організації Ñ—Ñ— Ð½Ð°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¿Ð¾Ð·Ð° межами Ñпецшколи-інтернату Ð´Ð»Ñ Ñліпих, а Ñаме — у Ñередній школі Ñ. Великий Любінь Городоцького Ñ€-ну ЛьвівÑької обл. За Ñкий Ñ‡Ð°Ñ Ð±ÑƒÐ»Ð¾ реалізовано ініціативу 01 вереÑÐ½Ñ 2011 Ñ€. Ðнгеліна Ðеволько розпочала Ð½Ð°Ð²Ñ‡Ð°Ð½Ð½Ñ Ñƒ загальнооÑвітній школі Ñ. Великий Любінь Городоцького Ñ€-ну на Львівщині. Зараз дівчинка закінчує 2-й клаÑ. Супровід дитини з боку організації триває поÑтійно.
Родина Ðевольків ÑвлÑєтьÑÑ Ð°ÐºÑ‚Ð¸Ð²Ð½Ð¸Ð¼ членом Ð’ÑеукраїнÑької громадÑької організації ’’ÐÑоціаціÑ-ÐœÐ¾Ñ Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°â€™â€™
|