Ðовини -
ОÑтанні
|
Ð”Ð»Ñ Ð¿Ñ€Ð¸Ð¹Ð¾Ð¼Ð½Ð¸Ñ… батьків ЛьвівÑької облаÑÑ‚Ñ– організовано тренінг «УÑпішне батьківÑтво»
11 Ñ‚Ñ€Ð°Ð²Ð½Ñ Ñƒ приміщенні Фонду Св. Володимира у м.Львові відбувÑÑ Ñ‚Ñ€ÐµÐ½Ñ–Ð½Ð³ "УÑпішне батьківÑтво", організований Ð’ÑеукраїнÑькою громадÑькою організацією "ÐÑÐ¾Ñ†Ñ–Ð°Ñ†Ñ–Ñ â€“ ÐœÐ¾Ñ Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°", ГромадÑькою організацією "Турбота в Дії" - "Care in Action" - Львів та ЛьвівÑьким облаÑним центром СССДМ. У заході взÑли учаÑÑ‚ÑŒ 32 оÑоби - прийомні батьки та батьки-вихователі з МиколаївÑького, Городоцького, СокальÑького, ЖидачівÑького, ПеремишлÑнÑького, СтароÑамбірÑького, МоÑтиÑького, Кам’Ñнка-Бузького, БуÑького, РадехівÑького, СколівÑького, СтрийÑького, ЖовківÑького районів та з міÑÑ‚ СокалÑ, Самбора, Радехова, Жидачева, а також із ЖитомирÑької та ЗакарпатÑької облаÑтей.
Під Ñ‡Ð°Ñ Ñ‚Ñ€ÐµÐ½Ñ–Ð½Ð³Ñƒ обговорено Ð¿Ð¸Ñ‚Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¾ÑобливоÑтей Ð²Ð¸Ñ…Ð¾Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹ різного віку, а також оÑобливоÑÑ‚Ñ– Ñ„ÑƒÐ½ÐºÑ†Ñ–Ð¾Ð½ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ñ‚Ð° Ñ„Ð¾Ñ€Ð¼ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð¿Ð¾Ð·Ð¸Ñ‚Ð¸Ð²Ð½Ð¾Ð³Ð¾ мікроклімату у прийомних Ñім’ÑÑ… та дитÑчих будинках Ñімейного типу, а також популÑризації інÑтитуції прийомної Ñім’ї та дитÑчого будинку Ñімейного типу у ЛьвівÑькій облаÑÑ‚Ñ–.
Довідка: Станом на 14 Ñ‚Ñ€Ð°Ð²Ð½Ñ 2012Ñ€. у ЛьвівÑькій облаÑÑ‚Ñ– Ñтворено 85 прийомних Ñімей, в них виховуєтьÑÑ 124 дитини, та 20 дитÑчих будинків Ñімейного типу, в Ñких виховуєтьÑÑ 133 дитини.
![](/images/stories/news/lviv/dsc07601.jpg)
![](/images/stories/news/lviv/trening.jpg)
|