ЗнÑто з публікації на перÑональних Ñторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, Ñкі не провели ÐПД до 5 чи 7 рівнів! |
Шановні родини, відповідно до попередженнÑ, Ñке було розіÑлано через поштову розÑилку про Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¿ÐµÑ€Ñональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД з перÑональних Ñторінок родин, Ñкі не поновили Ñвої дані - знÑто з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки піÑÐ»Ñ Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð’Ð°Ð¼Ð¸ ваших перÑональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД до 5 чи 7 рівнів. |
Правдивий друг любить за вÑÑкого чаÑу, в недолі ж він робитьÑÑ Ð±Ñ€Ð°Ñ‚Ð¾Ð¼. (Пр.17:17) |
Ðа порозі дороÑлого ÑамоÑтійного Ð¶Ð¸Ñ‚Ñ‚Ñ |
![]() |
Ðовини - ОÑтанні | |||
Середа, 24 Квітень 2013, 00:00 | |||
ДÑкуємо за підтримку у проведені круглого Ñтолу Фонду СвÑтого Володимира. Також вдÑчні Людмилі Семків, Ñка була модератором заходу Ñ– об’єднала вÑÑ– ідеї та активіÑтів в одному міÑці.
1. ПознайомитиÑÑŒ з ініціативними організаціÑми та оÑобиÑтоÑÑ‚Ñми, Ñкі прагнуть допомогти Ñоціально адаптуватиÑÑ Ð²Ð¸Ñ…Ð¾Ð²Ð°Ð½Ñ†Ñм інтернатних закладів; 2. Презентувати теми та напрÑмки діÑльноÑÑ‚Ñ–, Ñкі направлені на Ñоціальну адаптацію вихованців інтернатних закладів (Ñпорт, творчіÑÑ‚ÑŒ, кулінаріÑ, юридична підтримка, Ñім’Ñ, профеÑÑ–Ñ, комп’ютерна грамотніÑÑ‚ÑŒ та ін..)
Ðавчити дітей, вихованців інтернатів, бути кориÑними ÑуÑпільÑтву. Допомогти їм уÑпішно перейти від державної опіки до дороÑлого, ÑамоÑтійного життÑ. Як результат, круглий Ñтіл Ñтав платформою Ð´Ð»Ñ Ð¿Ð¾Ð´Ð°Ð»ÑŒÑˆÐ¾Ñ— Ñпівпраці активних, молодих, відданих Ñправі людей з великим люблÑчим Ñерцем. Ð’ÑÑ– цілі були доÑÑгнуті, з’ÑвилиÑÑ Ð½Ð¾Ð²Ñ–, а головне – вималювавÑÑ ÐºÐ¾Ð½ÐºÑ€ÐµÑ‚Ð½Ð¸Ð¹ план Ñ—Ñ… доÑÑÐ³Ð½ÐµÐ½Ð½Ñ Ñ‚Ð° відповідальні лідери. Розкриємо кілька напрÑмків реалізації проекту. Ð”Ð»Ñ Ð¿Ð¾Ñ‡Ð°Ñ‚ÐºÑƒ він буде охоплювати 2 заклади Івано-ФранківÑької облаÑÑ‚Ñ– та два ЛьвівÑької. Ð”Ð»Ñ Ñоціальної адаптації дітей-Ñиріт в інтернатах проводитимутьÑÑ Ñ‚Ñ€ÐµÐ½ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ñ–Ð· флорболу, за що взÑв відповідальніÑÑ‚ÑŒ Барилюк Володимир, голова ГО «Івано-ФранківÑької облаÑної федерації флорболу». Діти матимуть змогу не проÑто побігати в Ñпортзалі, але Ñ– Ñтати чемпіонами України, увійти в збірну України, оÑкільки цей вид Ñпорту доÑить молодий Ñ– зараз на етапі активного розвитку. Також діти матимуть змогу проÑвити Ñвій творчий потенціал, Ñтворюючи анімаційні мультфільми, Ñкі будуть транÑлюватиÑÑ Ð½Ðµ лише на youtube, але Ñ– на міÑцевому Ñ– облаÑному телебаченні. Мар’Ñна Циганин, голова ГО «Віолла», презентувала мультфільм «ЖиттÑ», Ñкий був Ñтворений влаÑними руками за кілька годин в домашніх умовах. Він викликав маÑу позитивних емоцій Ñ– ÑподобавÑÑ ÑƒÑ‡Ð°Ñникам круглого Ñтолу, що Ñвідчить про реаліÑтичніÑÑ‚ÑŒ ідеї ÑÑ‚Ð²Ð¾Ñ€ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼ÑƒÐ»ÑŒÑ‚Ñ„Ñ–Ð»ÑŒÐ¼Ñ–Ð² дітьми. Також ділилиÑÑ Ð´Ð¾Ñвідом та готові активно працювати в рамках проекту інші організації та активіÑти, Ñкі проводÑÑ‚ÑŒ біблійні уроки та розважальні тренінги Ð´Ð»Ñ Ð´Ñ–Ñ‚ÐµÐ¹, курÑи кулінарії, курÑи комп’ютерної грамотноÑÑ‚Ñ–, профорієнтаційні заходи, тренінги по фінанÑовій грамотноÑÑ‚Ñ– (Ñк розподілÑти Ñвій бюджет, правильно кориÑтуватиÑÑ Ð³Ñ€Ð¾ÑˆÐ¸Ð¼Ð°) та ін. Важливо відмітити, що ÐатÑÐ»Ñ–Ñ Ð¯Ñ€Ð¾Ñˆ, голова ВГО «ÐÑоціації – ÐœÐ¾Ñ Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð½Ð°Â», Ñпільно з юриÑтами, допомагатиме дітÑм юридичним Ñупроводом Ñ– конÑультаціÑми щодо Ð¿Ð¾Ð²ÐµÑ€Ð½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¶Ð¸Ñ‚Ð»Ð°, Ñке за Ñ‡Ð°Ñ Ð¿ÐµÑ€ÐµÐ±ÑƒÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð´Ð¸Ñ‚Ð¸Ð½Ð¸ в інтернаті «зникло», тобто шахрайÑькими методами перепродалоÑÑ. Віримо, що хороший Ñтарт перероÑте в вÑеукраїнÑький рух, Ñкий матиме лозунги: «Україна без Ñиріт», «Кожен може реалізуватиÑь», «Я член ÑуÑпільÑтва, Ñ Ð¹Ð¾Ð³Ð¾ будую» чи тому подібні. Пам’Ñтаймо, що відповідальніÑÑ‚ÑŒ починаєтьÑÑ Ð· кожного з наÑ, а добрі вчинки – це любов в робочих рукавичках. Інші фотографії з цього заходу у фотогалереї.
|