Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його! (Пс.146:11)

На порозі дорослого самостійного життя

Друк
Новини - Останні
Середа, 24 Квітень 2013, 01:00

Фото круглого столуСаме під такою назвою пройшов круглий стіл 23 квітня в м. Львові, який проводився в межах спільного проекту всеукраїнської громадської організація «Асоціація – Моя родина», що виступила організатором заходу,  та представництва Швейцарії «Ведмідь і Лев».

Дякуємо за підтримку у проведені круглого столу Фонду Святого Володимира. Також вдячні Людмилі Семків, яка була модератором заходу і об’єднала всі ідеї та активістів в одному місці.Мета конференції:

1. Познайомитись з ініціативними організаціями та особистостями, які прагнуть допомогти соціально адаптуватися вихованцям інтернатних закладів;

2. Презентувати теми та напрямки діяльності, які направлені на соціальну адаптацію вихованців інтернатних закладів (спорт, творчість, кулінарія, юридична підтримка, сім’я, професія, комп’ютерна грамотність та ін..)

Фотографії з круглого столу у фотогалереї заходів Асоціації3. Розробити спільно з учасниками конференції чіткий план дій (план проекту, основні організаційні моменти) щодо розвитку у вихованців інтернатних закладів соціально-психологічних умінь та навичок, необхідних для самостійного життя у суспільстві; активізації здатності до конструктивної самостверджуючої поведінки; розвитку здатності самостійно вирішувати життєві проблеми, бути наполегливими та цілеспрямованими, мати ціль у житті та знати як її досягнути.


Стратегічна мета:

Навчити дітей, вихованців інтернатів, бути корисними суспільству. Допомогти  їм успішно перейти від державної опіки до дорослого, самостійного життя.

Як результат, круглий стіл став платформою для подальшої співпраці активних, молодих, відданих справі людей з великим люблячим серцем. Всі цілі були досягнуті, з’явилися нові, а головне – вималювався конкретний план їх досягнення та відповідальні лідери.

Розкриємо кілька напрямків реалізації проекту. Для початку він буде охоплювати 2 заклади Івано-Франківської області та два Львівської.

Для соціальної адаптації дітей-сиріт в інтернатах проводитимуться тренування із флорболу, за що взяв відповідальність Барилюк Володимир, голова ГО «Івано-Франківської обласної федерації флорболу». Діти матимуть змогу не просто побігати в спортзалі, але і стати чемпіонами України, увійти в збірну України, оскільки цей вид спорту досить молодий і зараз на етапі активного розвитку.

Також діти матимуть змогу проявити свій творчий потенціал, створюючи анімаційні мультфільми, які будуть транслюватися не лише на youtube, але і на місцевому і обласному телебаченні. Мар’яна Циганин, голова ГО «Віолла», презентувала мультфільм «Життя», який був створений власними руками за кілька годин в домашніх умовах. Він викликав масу позитивних емоцій і сподобався учасникам круглого столу, що свідчить про реалістичність ідеї створення мультфільмів дітьми.

Також ділилися досвідом та готові активно працювати в рамках проекту інші організації та активісти, які проводять біблійні уроки та розважальні тренінги для дітей, курси кулінарії, курси комп’ютерної грамотності, профорієнтаційні заходи, тренінги по фінансовій грамотності (як розподіляти свій бюджет, правильно користуватися грошима) та ін.

Важливо відмітити, що Натялія Ярош, голова ВГО «Асоціації – Моя родина», спільно з юристами, допомагатиме дітям юридичним супроводом і консультаціями щодо повернення житла, яке за час перебування дитини в інтернаті «зникло», тобто шахрайськими методами перепродалося.

Віримо, що хороший старт переросте в всеукраїнський рух, який матиме лозунги: «Україна без сиріт», «Кожен може реалізуватись», «Я член суспільства, я його будую» чи тому подібні. Пам’ятаймо, що відповідальність починається з кожного з нас, а добрі вчинки – це любов в робочих рукавичках.

Інші фотографії з цього заходу у фотогалереї.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд