Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Діточки, любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою! (1Iван.3:18)

Вітання

Друк
Новини - Останні
Автор Administrator   
Понеділок, 23 Серпень 2010, 04:50

 

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо усіх Вас з Днем незалежності України!

Ми усі прагнемо кращої долі для себе і своїх родин. Змінивши життя однієї дитини, однієї людини, зарядивши її добром та любов'ю - ми тим самим впливаємо на майбутнє нашого народу, нашої держави. Бажаю, щоб наша повсякденна праця завжди була плідною та натхненою, дарувала нам лише радість та задоволення і була надійною запорукою щасливого майбутнього. Зичу усім міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

 

Відкиньмо сьогодні всі негативні емоції та думки, і нехай наші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Пропоную зробити так, щоб свято не оминуло і наш сайт. Напевно ми кожен у свій спосіб його святкуватимемо. Давайте поділімося радісними фоторозповідями додавайте у тимчасову категорію з назвою фотографій "День незалежності". Такі фото будуть опубліковані в розділі галереї - "Різноманітні заходи Асоціації" - "День незалежності"

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 Березень 2014, 17:16
 

Хто нас відвідує!