Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Установчі документи (фото-копії)

У розділі "Про Асоціацію", категорія "Установчі документи" викладено установчі документи:

1. Свідоцтво про реєстрацію Асоціації. 2. Довідка з ДПІ про неприбутковість Асоціації. Подивитися можна тут

Блажен муж, що боїться Господа, що заповіді Його любить! (Пс.111:1)

Вітання

Друк
Новини - Останні
Автор Administrator   
Понеділок, 23 Серпень 2010, 04:50

 

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо усіх Вас з Днем незалежності України!

Ми усі прагнемо кращої долі для себе і своїх родин. Змінивши життя однієї дитини, однієї людини, зарядивши її добром та любов'ю - ми тим самим впливаємо на майбутнє нашого народу, нашої держави. Бажаю, щоб наша повсякденна праця завжди була плідною та натхненою, дарувала нам лише радість та задоволення і була надійною запорукою щасливого майбутнього. Зичу усім міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна.

 

Відкиньмо сьогодні всі негативні емоції та думки, і нехай наші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Пропоную зробити так, щоб свято не оминуло і наш сайт. Напевно ми кожен у свій спосіб його святкуватимемо. Давайте поділімося радісними фоторозповідями додавайте у тимчасову категорію з назвою фотографій "День незалежності". Такі фото будуть опубліковані в розділі галереї - "Різноманітні заходи Асоціації" - "День незалежності"

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 Березень 2014, 17:16
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд