Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Знято з публікації на персональних сторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, які не провели АПД до 5 чи 7 рівнів!

Шановні родини,
відповідно до попередження, яке було розіслано через поштову розсилку про поновлення персональних даних та проведення АПД з персональних сторінок родин, які не поновили свої дані - знято з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки після поновлення Вами ваших персональних даних та проведення АПД  до 5 чи 7 рівнів.

Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом. (Пр.17:17)

Зустрічі з прийомними батьками та усиновлювачами

Друк
Новини - Останні

За підтримкою США у різних регіонах України проводяться тренінги, зустрічі з прийомними батьками та усиновлювачами

тренінги для батьківНещодавно на зустрічі з батьками було проведено відкрите обговорення актуальних потреб батьків щодо навчальних тренінгів на майбутні місяці. Зокрема з’ясувалось, що прийомні батьки страждають на синдром професійного вигорання, що виникає внаслідок тривалого психічного та фізичного навантаження та сильного стресу.

Отже «Асоціацією – Моя Родина» були організовані та проведені в Херсонській та Донецькій області тренінги присвячені обговоренню такі теми:
- Захист майнових прав дітей та захист дітей від насилля;
- Вікова психологія та  статеве виховання дітей і підлітків.

тренінги для батьків

Особливу увагу було приділено психологічним особливостям розвитку дітей дошкільного, молодшого та старшого шкільного віку.

тренінги для батьків

тренінги для батьків

Тренінги були присвячені питанням вікової психології та особливостям виховання дітей і підлітків.  Учасники тренінгу мали змогу обговорити аспекти сім’ї та батьківства як феноменів суспільного життя людини, які спонукають до побудови особистісних взаємин, зменшенню психологічної дистанції між людьми, посиленню почуття довіри до світу та розвитку стосунків прихильності.

тренінги для батьків

Було знято фільм про прийомних батьків та проблеми сиріт на Україні, який у скорому часі буде транслюватись на телебаченні.

 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд