Skip to content
Звузити екран Розширити екран Автоматизувати екран Збільшити розмір шрифта Зменшити розмір шрифта Звичайний розмір шрифта Sitemap Голубий колір сайту Рожевий колір сайту Зелений колір сайту

Всеукраїнська громадська організація 'Асоціація - Моя Родина', УКРАЇНА БЕЗ СИРІТ


Ukrainian (UA)English (United Kingdom)German (DE)

Відео фільм - Моя родина


Опубліковано для перегляду відео фільм, який було знято в межах спільного проекту Посольства США в Україні та Всеукраїнської Громадської Організації "Асоціації - Моя Родина".

"Посилення потенціалу прийомних батьків та батьків вихователей шляхом розвитку практичних навичок виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, влаштованих на державне утримання в їхні родини".
Фільм розміщено у розділі "ПРО АСОЦІАЦІЮ".

Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне. (Iван.3:16)

Дитячий будинок сімейного типу - родини Когут

Друк
Дитячі будинки сімейного типу - АР Крим
Автор
  
Кількість вихованців, їх вік і стать: 8 дітей, віком 7 - 11 років
Контактна особа: Когут Тетяна Миколаївна, Когут Олександр Євстахович

ДБСТ створений у жовтні 2006 року. Батьки-вихователі: Тетяна Миколаївна -1974р.н., Олександр Євстахович -1966р.н.. На даний час у родині виховуються 8 дітей: Валентин -1999р.н., Марина -1999р.н., Тетяна -2000р.н., Олександра -2001р.н., Віолета -2001р.н., Олеся -2001р.н., Валентин -2002р.н., Влада -2002р.н..    

Останнє оновлення на Середа, 19 Жовтень 2011, 12:18
 

Хто нас відвідує!

Детальний перегляд