ЗнÑто з публікації на перÑональних Ñторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, Ñкі не провели ÐПД до 5 чи 7 рівнів! |
Шановні родини, відповідно до попередженнÑ, Ñке було розіÑлано через поштову розÑилку про Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¿ÐµÑ€Ñональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД з перÑональних Ñторінок родин, Ñкі не поновили Ñвої дані - знÑто з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки піÑÐ»Ñ Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð’Ð°Ð¼Ð¸ ваших перÑональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД до 5 чи 7 рівнів. |
Ви чули, що Ñказано: Люби Ñвого ближнього, Ñ– ненавидь Ñвого ворога. РЯ вам кажу: Любіть ворогів Ñвоїх, благоÑловлÑйте тих, хто Ð²Ð°Ñ Ð¿Ñ€Ð¾ÐºÐ»Ð¸Ð½Ð°Ñ”, творіть добро тим, хто ненавидить ваÑ, Ñ– молітьÑÑ Ð·Ð° тих, хто Ð²Ð°Ñ Ð¿ÐµÑ€ÐµÑлідує, щоб вам бути Ñинами ÐžÑ‚Ñ†Ñ Ð²Ð°ÑˆÐ¾Ð³Ð¾, що на небі, що наказує Ñходити Ñонцю Своєму над злими й над добрими, Ñ– дощ поÑилає на праведних Ñ– на неправедних.Коли бо ви любите тих, хто Ð²Ð°Ñ Ð»ÑŽÐ±Ð¸Ñ‚ÑŒ, то Ñку нагороду ви маєте? Хіба не те Ñаме й митники роблÑÑ‚ÑŒ?(Матв.5:43-46) |
ДитÑчі будинки Ñімейного типу у МиколаївÑькій облаÑÑ‚Ñ–
|
|