ЗнÑто з публікації на перÑональних Ñторінках ДБСТ/ПС потреби тих родин, Ñкі не провели ÐПД до 5 чи 7 рівнів! |
Шановні родини, відповідно до попередженнÑ, Ñке було розіÑлано через поштову розÑилку про Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¿ÐµÑ€Ñональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД з перÑональних Ñторінок родин, Ñкі не поновили Ñвої дані - знÑто з публікації потреби. Потреби будуть опубліковані, тільки піÑÐ»Ñ Ð¿Ð¾Ð½Ð¾Ð²Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ Ð’Ð°Ð¼Ð¸ ваших перÑональних даних та Ð¿Ñ€Ð¾Ð²ÐµÐ´ÐµÐ½Ð½Ñ ÐПД до 5 чи 7 рівнів. |
РБог доводить Свою любов до Ð½Ð°Ñ Ñ‚Ð¸Ð¼, що ХриÑÑ‚Ð¾Ñ ÑƒÐ¼ÐµÑ€ за наÑ, коли ми були ще грішниками. (Рим.5:8) |
Захід проходив з батьками ДБСТ та ПС у ПанÑіонаті "СлавÑький", ЛьвівÑька обл., СколівÑький Ñ€-н., Ñ.м.Ñ‚. СлавÑьке, вул.УÑтиÑновича, 35. Тел.: (032)244-01-07, (050)371-41-84. (©) 2018 Ð’ÑÑ– права захищені. При викориÑтанні фото в мережі Інтернет поÑÐ¸Ð»Ð°Ð½Ð½Ñ Ð½Ð° Ñайт http://www.moya-rodyna.org.ua - обов'Ñзкове.